Industriële gebouwen te huur

9504€ per maand

1440 vierkante meters

Immoweb code : 21486820
Immoweb code : 21486820

Overzicht

1440 vierkante meters bewoonbare ruimte
1440 vierkante meters grond

Omschrijving

1152m² magazijn met mezzanine & 288m² kantoren nabij A12/E19

Uitstekend gelegen magazijn met kantoren te huur op een professionele semi-industriële site langs de zuidrand van Antwerpen, met een vlotte bereikbaarheid via de A12 (Antwerpen – Brussel) en de E19 (Antwerpen – Mechelen – Brussel).

De unit maakt deel uit van een verzorgd en functioneel complex met meerdere magazijnen en kantoren, gelegen op een terrein met ruime parkeermogelijkheden en voldoende manoeuvreerruimte.

Combinatie van ca. 1.152 m² magazijnruimte met ca. 288 m² instapklare kantoorruimte. Daarnaast zijn er interessante uitbreidingsmogelijkheden op termijn, met een tweede naastgelegen unit met identieke oppervlaktes en bijkomende kantoorruimte binnen hetzelfde complex, beschikbaar vanaf 01/01/2028.

Extra troef: het magazijn beschikt over een mezzanine van ca. 480 m², goed voor een totale bruikbare magazijnoppervlakte van ca. 1.632 m².

Deze opstelling biedt een interessante oplossing voor bedrijven die hun activiteiten wensen te centraliseren en op termijn verder willen uitbreiden binnen hetzelfde complex.

KENMERKEN MAGAZIJNRUIMTE:

Ca. 1.152 m² magazijnruimte
Mezzanine van ca. 480 m²
Vrije hoogte ca. 6 m onder de balken en 7,30 m onder het dak
Daglichtstraat
Gepolierde betonvloer
1 sectionale poort (ca. 4 m breed x 5 m hoog)
Verwarming via gasgestookte warme luchtblazers
Nutsvoorzieningen aanwezig (water, gas en elektriciteit)
Ruime manoeuvreerruimte op de site

KENMERKEN KANTOORRUIMTE:

Totale oppervlakte: 288 m²
144 m² op het gelijkvloers
144 m² op de eerste verdieping
Rechtstreeks verbonden met het magazijn
Praktische indeling met veel natuurlijke lichtinval
Afzonderlijk sanitair (heren – dames)
Kitchenette
Airco, verwarming en ventilatie
Voldoende stopcontacten
Parkings voor de deur
Bijkomende kantoorruimte beschikbaar in hetzelfde gebouw

Ideaal voor opslag-, logistieke of semi-industriële activiteiten dankzij de strategische ligging, de flexibele indeling en de uitbreidingsmogelijkheden binnen hetzelfde complex.

Evenzeer mogelijk om te combineren met bijkomende kantoorruimte in hetzelfde bedrijvenpark.

Interesse in het huren van dit strategisch gelegen magazijn met kantoren?
Twijfel dan niet om ons te contacteren voor bijkomende informatie of een plaatsbezoek.

Neem contact op