Industriële gebouwen te koop

575000€

Immoweb code : 21870858
Immoweb code : 21870858

Overzicht

Verdieping : 0

Omschrijving

Knap en modern ingericht industriegebouw met een bijzonder k

Dit is zonder twijfel een industriegebouw met een uitstraling die u niet elke dag tegenkomt. De combinatie van de stoere industriële draagstructuur, de zwarte metalen elementen, gepolierde beton en natuursteen zorgt voor een eigentijdse en stijlvolle inrichting, waarbij functionaliteit en uitstraling mooi samengaan.
De bestaande inrichting maakt integraal deel uit van de verkoop. Zo blijven onder meer de opvallende toog en diverse bureaumeubelen in natuursteen behouden, evenals de zware metalen rekken tegen de wanden. Samen met de zichtbare draagstructuur vormen zij een bijzonder geheel en geven ze het pand zijn eigen, karaktervolle uitstraling.
Ook de inrichting van de verdieping werd volledig afgestemd op het industriële karakter van het gebouw. De zwarte metalen trap leidt naar de mezzanine, voorzien van een volledig glazen balustrade. De combinatie van staal, glas, natuursteen en beton geeft het geheel een moderne en hoogwaardige uitstraling.
Dankzij de verzorgde afwerking biedt het pand bovendien mogelijkheden die verder gaan dan de klassieke invulling van een industriehal. Zowel het gelijkvloers als de verdieping kunnen bijvoorbeeld perfect worden benut als showroom, ontvangstruimte of voor productpresentaties en events waarbij eigen producten of realisaties in een aantrekkelijke omgeving kunnen worden voorgesteld.
Momenteel is het gebouw als volgt ingedeeld:
• op het gelijkvloers bevindt zich een ruime toonzaal;
• de verdieping omvat een uitbreiding van de toonzaal, aangevuld met verschillende bureauruimtes;
• achter de toonzaal bevindt zich een praktische opslagruimte, voorzien van douche, toilet en kitchenette.
De vloerafwerking bestaat uit een combinatie van gepolierde beton en natuursteen, wat het industriële karakter verder versterkt.
Voor het gebouw bevinden zich twee parkeerplaatsen. Aan de achterzijde, ter hoogte van de sectionaalpoort, bevindt zich nog een derde parkeerplaats.
Qua technieken is het gebouw uitgerust met vloerverwarming door middel van een hoogrendements gasketel, in combinatie met airconditioning, een ventilatiesysteem C+ en een alarmsysteem.

Een bijzonder en instapklaar industriegebouw voor wie functionaliteit wil combineren met uitstraling en een professionele, eigentijdse omgeving zoekt voor zijn bedrijfsactiviteiten.

Neem contact op