Industriële gebouwen te koop

1075000€

650 vierkante meters

Immoweb code : 21823426
Immoweb code : 21823426

Overzicht

650 vierkante meters bewoonbare ruimte
1900 vierkante meters grond
566,00 € m²
Verdieping : 0

Omschrijving

Semi-industrieel gebouw van 650m² op terrein van 2.000m²

Bedrijfsgebouw te koopbestaande uit een magazijnruimte gecombineerd met kantoor en verhard buitenterrein. De site bevindt zich op een boogscheut van de ring (300m!)en geniet van een snelle verbinding richting de uitsvalwegen van Brussel.

Het gebouw beschikt over een magazijnoppervlakte van +/- 505 m² met +/- 145 m² kantoorruimte. De loods is uitgerust met 2 grote sectionale poorten, een polybetonvloer en lichtstraat. Verwarming op gas.
De kantoren zijn voorzien van een onthaal, aparte eetruimte met ingerichte keuken en enkele aparte burelen die ook naar een open space kunnen worden omgevormd.
Een extra grote troef is het volledig omheinde perceel van +/- 1.900 m² dat bovendien ook volledig verhard is en waarbij ook rond het gebouw kan gereden worden.
Unieke opportuniteit op een boogscheut van Brussel!

Neem contact op