Industriële gebouwen te koop

1576350€

778 vierkante meters

Immoweb code : 21588355
Immoweb code : 21588355

Overzicht

778 vierkante meters bewoonbare ruimte
778 vierkante meters grond
2.026,00 € m²
Verdieping : 0

Omschrijving

Kantoorruimte van 391 m² en 387 m² opslagruimte te koop t...

387 m² Opslagruimte en 391 m² kantoorruimte te koop in Zaventem
Dit pand is strategisch gelegen aan de Belgicastraat, vlakbij de Brusselse Ring, de Woluwelaan, Brussels Airport en Brussel-Zuid (trein/TGV), en biedt uitstekende bereikbaarheid op zowel internationaal, nationaal als regionaal niveau.

De opslagruimte heeft een vrije hoogte van 6 m en is opgebouwd uit een staalconstructie in combinatie met beton- en sandwichpanelen. De loods is toegankelijk via een automatische sectionale poort (4 m H x 4 m B) met toegangsdeur en is voorzien van een polybetonvloer, lichtstraat met rookluik, branddetectie en individuele nutsleidingen (water, elektriciteit (32 A), data).

De kantoorruimte maakt deel uit van het nieuwbouwproject “Drie Linden Business Park”. De kantoorruimtes bevinden zich op een betonnen structuur met geïsoleerde wanden en een polybetonvloer, en een lift. De vrije hoogte van 3 m zorgt voor een aangenaam ruimtegevoel. Dankzij de grote raampartijen is er veel natuurlijk licht en biedt het kantoor een mooi uitzicht op de omliggende groene omgeving. 

Op niveau -1 is er een ruime parkeergarage die comfortabele en veilige parkeerplaatsen biedt voor personeel en bezoekers. De dakstructuur is voorzien voor het plaatsen van zonnepanelen.
Aansluitend bij de kantoorruimtes kunnen ook extra opslagplaatsen worden aangekocht, zodat elk bedrijf en type activiteit in dit bedrijvenpark zijn gading kan vinden.

Contacteer PANORAMA B2B voor bijkomende (technische) inlichtingen, plannen of een vrijblijvend plaatsbezoek via 0477 30 40 05.

Neem contact op