Kantoren te huur

1227€ + 115€ per maand

Immoweb code : 21624259
Immoweb code : 21624259

Overzicht

115 vierkante meters grond
Verdieping : 2

Omschrijving

Kantoor (115 m² ) te huur op de Eskimofabrieksite in Gent

Dit kantoor (115 m²) bevindt zich op de tweede verdieping van de voormalige, bekende textielfabriek de Eskimofabriek, gelegen op de Eskimofabrieksite aan de Wiedauwkaai in de Gentse voorhaven. De site combineert industriële geschiedenis met een hedendaagse invulling en biedt vandaag een inspirerende werkomgeving voor uiteenlopende bedrijven.

De ligging is bijzonder strategisch, met een vlotte aansluiting op de R4 en een snelle verbinding naar het centrum van Gent, de haven en de belangrijkste invalswegen. Ook het openbaar vervoer is in de nabijheid aanwezig, waardoor de bereikbaarheid voor medewerkers en bezoekers optimaal is.

Daarnaast is er ruime parkeergelegenheid voorzien op het terrein, met ook de mogelijkheid om gebruik te maken van de laadpalen.

Oppervlakte:
Kantoor (2de verdieping): 115 m²

Specificaties:
- Bouwjaar: 1906
- Renovatiejaar: 2015
- Bemeubeld
- 24/7 toegang
- Warmtepomp (verwarming en koeling)
- Kitchenette
- Parketvloer
- Gemeenschappelijk sanitair
- Gemeenschappelijke inkomhal
- Gemeenschappelijke bovengrondse parking
- 10 laadpalen
- Telenetaansluiting

Beschikbaarheid:
Onmiddellijk beschikbaar.

Bent u geïnteresseerd in dit kantoor te huur in Gent? Aarzel dan niet om contact op te nemen via 09 245 35 35 of [email protected].

Bestuursmaatregelen in het maatregelenregister: nee

Neem contact op