Kantoren te huur

950€ per maand

400 vierkante meters

Immoweb code : 21678002
Immoweb code : 21678002

Overzicht

400 vierkante meters bewoonbare ruimte

Omschrijving

Kantoorruimte op maat nabij Leuven

Privatieve kantoren, open office mogelijkheden, vergaderzalen en gedeelde faciliteiten in een moderne en energiezuinige werkomgeving.

Op de vernieuwde Persil-site in Herent wordt momenteel een nieuwe kantooromgeving van 400 m² afgewerkt, gericht op bedrijven en professionals die op zoek zijn naar een kwalitatieve, flexibele en toekomstgerichte werkplek.

De oplevering van de inrichting wordt voorzien tegen eind 2026.

Beschikbare ruimtes vanaf 30 m² tot 120 m²

Het project biedt verschillende mogelijkheden, afhankelijk van de grootte en de behoeften van uw onderneming:

Privatieve kantoorruimtes vanaf 30m² tot 140m²
Open office of afgesloten kantoorconcepten
Flexibele indelingen op maat van uw organisatie
Mogelijkheid om ruimtes te combineren of in de toekomst uit te breiden
Gedeelde faciliteiten

Naast de privatieve ruimtes kunnen huurders gebruik maken van verschillende gemeenschappelijke voorzieningen:

Professionele vergaderzalen
Gemeenschappelijke lounge- en ontmoetingsruimte
Keuken- en lunchfaciliteiten
Moderne sanitaire voorzieningen
Gedeelde infrastructuur voor een efficiënte en aangename werkomgeving
Uitstekende bereikbaarheid

De locatie bevindt zich op de Persil-site in Herent en combineert een centrale ligging met een uitstekende bereikbaarheid:

Op wandelafstand van station Herent
Slechts enkele minuten van Leuven
Snelle verbinding naar de E314 en E40
Voldoende parkeerplaatsen op de site
Vlot bereikbaar met fiets en openbaar vervoer
Moderne en duurzame werkomgeving

Het gebouw wordt ingericht met aandacht voor comfort, flexibiliteit en duurzaamheid, met moderne technieken en voorzieningen die bijdragen aan een aangename dagelijkse werking.

Intekenen mogelijk vanaf vandaag.

De eerste ruimtes worden momenteel aangeboden in voorverhuur.

Bedrijven die zich reeds in een vroeg stadium engageren, krijgen de mogelijkheid om mee na te denken over de indeling en inrichting van hun toekomstige kantoorruimte zodat deze maximaal aansluit bij hun werking en groeiplannen.

Bent u op zoek naar een nieuwe werkplek voor uw onderneming vanaf eind 2026?

Neem vrijblijvend contact op voor meer informatie of een kennismakingsgesprek.

Neem contact op