Kot te koop

132500€

18 vierkante meters

Immoweb code : 21935174
Immoweb code : 21935174

Overzicht

18 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 2

Omschrijving

Studentenkamer te koop op toplocatie te Antwerpen

Aan de Koeikensgracht, vlakbij de studentenbuurt van Antwerpen, vinden we deze studentenkamer te koop. Het gebouw kreeg de naam campus Eilandje vanwege de centrale ligging tussen het Eilandje en de universiteitsbuurt. Deze studentenkamer is gelegen op de tweede verdieping aan de binnentuin.

Indeling:
- inkom
- eigen badkamer met toilet, lavabo en douche
- bureau
- slaapruimte

Het gebouw is ook voorzien van:
- een volledig geïnstalleerde gemeenschappelijke keuken (op elke verdieping) met terras
- gemeenschappelijke studeerruimte
- gemeenschappelijke fietsenberging

De studentenkamer is verhuurd voor 1 jaar aan een huurprijs van €550per maand.

Troeven:
- recent gebouw
- dubbele beglazing in aluminium
- lage EPC waarde
- lift aanwezig in het gebouw
- fietsenberging

Daarnaast is er ook een mogelijkheid tot aankoop van 2 studentenkamers samen! Kortom ideaal voor studenten of als investering!

"Deze AI-visualisaties zijn bedoeld als inspiratie. Er werd geen rekening gehouden met technische specificaties, stedenbouwkundige voorschriften of de concrete mogelijkheden tot realisatie."

Bent u geïnteresseerd in een appartement of woning te koop in Antwerpen? Aarzel dan niet om ons te contacteren.
Had u graag uw eigen eigendom te koop aangeboden contacteer ons dan voor een vrijblijvende schatting, telefonisch op het nummer 03/206.76.76 of per mail naar [email protected].

Ook voor alle andere vragen omtrent vastgoed, kopen of verkopen kan u steeds bij ons terecht!

Bestuursmaatregelen in het maatregelenregister: nee

  • Neem contact op