Landbouwgebied te koop
55000€
Overzicht
Omschrijving
Ideaal landbouwperceel: Moestuin, Boomgaard & Dieren
Te koop: prachtig landbouwperceel (2010 m²) ideaal gelegen in Faux (Court-Saint-Étienne), in het hart van Waals-Brabant. Rustige ligging in het groen met directe toegang via de weg met een normale auto (4x4 aanbevolen in de winter). Ideaal voor een boomgaard, moestuin, permacultuur, sierteelt (bloemen kweken), bijenteelt of kruidentuin.
Details perceel:
Oppervlakte: 2010 m² (Afmetingen: 11,1 m × 180 m)
Vraagprijs: €55.000
Het perceel is volledig vrij van pacht, gelegen in een landbouwzone, met directe toegang op slechts enkele minuten van Ottignies, Genappe en Court-Saint-Étienne. Onmiddellijk beschikbaar voor gebruik. Contacteer ons voor meer info of een bezichtiging.
Deze advertentie richt zich uitsluitend tot personen die oprecht geïnteresseerd zijn in de aankoop. Wij danken u om af te zien van contactname als het slechts uit nieuwsgierigheid is. Wij werken niet samen met vastgoedmakelaars.
| Beschikbaar | Bij ondertekening van de akte |
|---|---|
| Beschermd erfgoed | Niet gespecificeerd |
| Asbestcertificaat is beschikbaar | Niet gespecificeerd |
| Oppervlakte van het perceel | 2010 vierkante meters |
|---|---|
| Perceel aan de straatkant | Nee |
| Bebost land | Nee |
| Perceel aan de achterzijde | Nee |
| Vlakke ondergrond | Nee |
| Gas, water & elektriciteit | Nee |
| Bouwvergunning | Niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type bouw | Alle types |
| Kadastraal Plan | Niet gespecificeerd |
| Voorkeurrecht voor de huurder | Niet gespecificeerd |
| Verkavelingsvergunning | Niet gespecificeerd |
| Voorkooprecht | Niet gespecificeerd |
| Meest recente stedenbouwkundige bestemming | Niet gespecificeerd |
| Extra informatie | Te koop: prachtig landbouwperceel (2010 m²) ideaal gelegen in Faux (Court-Saint-Étienne), in het hart van Waals-Brabant. Rustige ligging in het groen met directe toegang via de weg |
| Overstroming zonetype | Geen overstromingsgebied |
|
P-score
|
Niet gespecificeerd |
|
G-score
|
Niet gespecificeerd |
Vraagprijs exclusief notariskosten (excl. eventuele registratiekosten)
| Prijs | 55000 € |
|---|---|
| Prijs per m² | 27 m² |
| Vastgoedbelegging | Nee |
|
|
|
Neem contact op