Overzicht
Omschrijving
Autostandplaats 2
Het hedendaags nieuwbouwproject “Uitkerke” bevindt zich op de hoek van de Brugse Steenweg en de Schaapstraat, met alle voorzieningen in de nabijheid en een prachtig uitzicht op de Uitkerkse Polders.
Door concept, ligging en architectuur is het project een ware landmark met luxueuze (hoek)appartementen die zich kenmerken door de grote leefruimtes, grote terrassen en grote slaapkamers.
Het project, dat beschikt over het meest economische en duurzame energiesysteem (E-peil 20), bestaat uit een mooie variatie van 24 hoogwaardig afgewerkte (hoek)appartementen (studio’s, appartementen met 1 of 2 slaapkamers en dakappartementen), 8 garageboxen en 4 autostandplaatsen.
+ Zeer ruime fietsenstallingen (plaats voor 35 fietsen + oplaadmogelijkheid).
+ Gemeenschappelijke vuilnisberging.
+++ Ultra lage energiewoning (E-peil 20): zonnepanelen, geothermische warmtepomp met vloerverwarming (inclusief koeling).
+++ Zonnepanelen.
+++ Garages en autostandplaatsen (vlot toegankelijk zonder auto-lift)
+++ Mogelijk om aan te kopen aan het verlaagde BTW-tarief van 6 %.
+++ Grote leefruimtes, grote terrassen en grote slaapkamers.
| Gebouwprijs exclusief BTW | € 45.000 |
|---|
| Bouwjaar | 2027 |
|---|---|
| Verdieping | -1 |
| Beschermd erfgoed | Niet gespecificeerd |
| Asbestcertificaat is beschikbaar | Niet gespecificeerd |
Vraagprijs exclusief BTW en excl. notariskosten (excl. eventuele registratiekosten)
| Prijs | 45000 € |
|---|---|
| Vastgoedbelegging | Nee |
|
|
|
Agence Callier (IPI 205255)
| Adres |
Franchommelaan 126
8370 - Blankenberge |
|---|---|
| Website |
|
| [email protected] | |
| Telefoonnummer | +32 50 41 21 26 |
| Externe verwijzing | Autostandplaats 2 |
Neem contact op