Penthouse te huur

1250€ + 100€ per maand

2 slaapkamers 140 vierkante meters

Immoweb code : 21940421
Immoweb code : 21940421

Overzicht

2 slaapkamers
2 badkamers
140 vierkante meters bewoonbare ruimte
Beschikbaar vanaf : 1 december 2025
Verdieping : 2

Omschrijving

Bijzonder opgevat penthouse, 2 slpk., garage, groot terras

Penthouse met groot terras, centraal in Aarschot

Wilt u heerlijk wonen in het centrum, met winkels en het station dichtbij? Dit bijzondere duplexpenthouse ligt op de tweede verdieping van Residentie Zagros, op de site De Torens in de Bonenwijk.

Deze vernieuwde stadswijk verbindt hedendaagse architectuur, pleinen en groen met het historische centrum. Winkels, supermarkten en horeca liggen in de omgeving. Het station is een belangrijke troef voor wie met de trein naar het werk gaat. Ook de aansluiting op de E314 is bereikbaar via de invalswegen.

Binnen zorgen hoge glaspartijen voor veel licht en een open ruimtegevoel. Het grote inpandige terras vormt een beschutte buitenkamer: een fijne plek om te eten, te ontspannen en gasten te ontvangen.

Op liftniveau vindt u de leefruimte, keuken, een afgesloten slaapkamer, douchekamer en apart toilet. De open mezzanine biedt plaats aan een tweede slaapkamer, bureau of extra zithoek. Boven is er ook een badkamer met ligbad, dubbele lavabo en een tweede toilet.

Geschilderd en instapklaar, met parket, inbouwkast en automatische screens. Ondergrondse autostaanplaats, aparte kelderberging en gemeenschappelijke fietsenberging aanwezig.

Huurprijs: €1.250 per maand, inclusief autostaanplaats en kelderberging. Exclusief provisie gemeenschappelijke kosten.
EPC: 60 kWh/m²/jaar.

Ontdek dit penthouse tijdens een bezoek. Bel Lissens: 013 77 51 63.

  • Neem contact op