Penthouse te koop

* 749000€

2 slaapkamers 105 vierkante meters

Immoweb code : 21641788
Immoweb code : 21641788
*exclusief belastingen

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
105 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 6

Omschrijving

Penthouse te koop met uniek zicht

Penthouse 6.14 :105 m² - terras 22 m²
Gelegen in modern, kleinschalig nieuwe residentie 'Bollard'
Oplevering einde kw 3/2027
Met mogelijkheid tot aankoop van een ondergrondse parkeerplaats. Grote fietsenberging - Er is een gemeenschappelijke binnentuin voorzien binnen dit project.
Duurzaam en energiezuinig wonen, E peil 30 met individuele warmtepompen, zonnepanelen. Vaste prijs ! En onder bepaalde voorwaarden kan nog 6 % Btw ivp 21 % btw.
Een gloednieuwe buurt met heel wat nieuwe bewoners én de unieke fiets- en wandelpromenade van de Kleindokkaai. Een uitgelezen opportuniteit voor bewoners en investeerders. Leuk wonen aan het water, met fiets en wandelpaden te GENT- op wandelafstand van openbaar vervoer
De nabijheid van de stad, het openbaar vervoer, het station is hier een belangrijke troef. Leuke buurt toekomstgericht - the place to live !
bel nu voor een afspraak wij zijn 7 op 7 bereikbaar !

Neem contact op