Triplex te koop

455000€

3 slaapkamers 185 vierkante meters

Immoweb code : 21542695
Immoweb code : 21542695

Overzicht

3 slaapkamers
1 badkamer
185 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 0
Virtueel bezoek

Omschrijving

Architecturale triplex met terras op toplocatie

Deze unieke triplex werd ontworpen door Vincent Van Duysen en in 2010 volledig gerenoveerd, waarbij authenticiteit en hedendaags wooncomfort naadloos in elkaar overvloeien.

Bij het betreden van het appartement komen we in de inkomhal met gastentoilet en praktische bergruimte. De eerste verdieping is vandaag ingericht als bureau, maar leent zich perfect tot het creëren van een volwaardige en ruime slaapkamer. Een bijzonder element is de authentieke goederenlift, een knipoog naar het industriële verleden van het gebouw als pianofabriek. De aanwezige technieken bieden hier bovendien potentieel voor een extra badkamer.

De tweede verdieping vormt het hart van de woning, met een hypergeïnstalleerde keuken voorzien van alle hedendaags comfort. Aansluitend bevindt zich een aangenaam, inpandig terras met optimale lichtinval.

Op de bovenste verdieping bevinden zich twee volwaardige slaapkamers en een stijlvol afgewerkte badkamer met inloopdouche en lavabo. Tevens bestaat de mogelijkheid om via een draaitrap toegang te creëren tot een bijkomend dakterras.

Een zeldzame combinatie van architectuur, karakter en hedendaags wooncomfort op een absolute toplocatie in Antwerpen.

Ligging
Gelegen op de gegeerde Mechelsesteenweg, in een stijlvolle residentie op wandelafstand van 't Zuid en de De Leien. Een centrale ligging met vlotte verbinding naar alle invalswegen, gecombineerd met de rust van een achterliggend appartement.

Bekijk zeker onze website www.hillewaere-vastgoed.be voor meer in

Neem contact op