Uitzonderlijk vastgoed te huur

4400€ per maand

5 slaapkamers 300 vierkante meters

Immoweb code : 21940905
Immoweb code : 21940905

Overzicht

Prachtige gerestaureerde architectenwoning met tuin.
Immobilière Le Lion
Immobilière Le Lion 1170 Watermael-Boitsfort
5 slaapkamers
3 badkamers
300 vierkante meters bewoonbare ruimte
Beschikbaar vanaf : 1 december 2026

Omschrijving

Gerestaureerde architectenwoning – 5 slaapkamers met tuin

Een huis ontworpen door Joseph Diongre dat buiten de gebaande paden treedt, met een karakteristieke architectuur en een tuin die de unieke sfeer ervan voortzet.
De woning bestaat uit een hal met garderobe, een woonkamer met zit- en eetgedeelte, en een aparte, volledig uitgeruste Cubex-keuken met toegang tot de op het westen gelegen tuin.
Het slaapgedeelte omvat 4 slaapkamers, waaronder een grote slaapkamer in het bijgebouw met doucheruimte en terras, evenals een badkamer, twee doucheruimtes, een kleedruimte en een kantoor. Verschillende slaapkamers beschikken bovendien over een terras of een balkon.
In de kelder: wasruimte, kelders, technische ruimte en toegang tot de tuin. Garage met handbediende deur en parkeermogelijkheid voor de garage.
Een uniek pand met talrijke architectonische details, volledig gerestaureerd en voorzien van een nieuwe verwarmingsketel en een waterontharder.
EPC: E

  • Neem contact op