Villa te koop

Vanafprijs 600000€

4 slaapkamers 188 vierkante meters

Immoweb code : 21933611
Immoweb code : 21933611

Overzicht

4 slaapkamers
2 badkamers
188 vierkante meters bewoonbare ruimte
Beschikbaar vanaf : 30 juni 2027

Omschrijving

Klassieke villa met zicht op vijver in het groene Zevergem.

Ligging
Aan de rand van De Pinte, in een rustige en groene omgeving, staat deze klassieke vrijstaande villa in warme handvormsteen met witte luiken. De woning ligt op een royaal perceel van ± 1.520 m² , met een diepe tuin en een ongestoord zicht op de vijver. Gent en de belangrijkste invalswegen zijn vlot bereikbaar.

De Woning
De villa uit het midden van de jaren ‘90 heeft een bewoonbare oppervlakte van ± 188 m² (volgens EPC). Een ruime inkomhal leidt naar een aparte bureauruimte, de lichte living en de afzonderlijke keuken. Het grote schuifraam opent naar het terras, met de tuin en de vijver als decor. Een inpandige garage vervolledigt het gelijkvloers. Op de verdieping liggen vier slaapkamers, een badkamer met ligbad en dubbele lavabo, en een aparte douchekamer. Een uittrekbare trap leidt naar een ruime zolder.

De Tuin 
Vanuit de woning en de tuin geniet je van een uitzicht op de prachtige vijver dat met de seizoenen verandert: frisgroen in de lente, lange zomeravonden aan het water en een stille nevel op een winterochtend.

De definitieve perceelsgrenzen worden nog vastgelegd door een beëdigd landmeter-expert. De exacte oppervlakte volgt uit het opmetingsplan, dat in de notariële akte wordt opgenomen. Met EPC-label F geldt een renovatieplicht: binnen zes jaar na de akte moet de woning naar minstens label D.

De woning is momenteel verhuurd en komt uiterlijk vrij op 30 juni 2027.

Verkoop via biedingsprocedure, met een instelprijs van € 600.000 (excl. kosten)

  • Neem contact op