Villa te koop

Vanafprijs 310000€

5 slaapkamers 217 vierkante meters

Immoweb code : 21443218
Immoweb code : 21443218

Overzicht

5 slaapkamers
1 badkamer
217 vierkante meters bewoonbare ruimte
1908 vierkante meters grond

Omschrijving

Blaugies / Ropaix – Rêvimmo stelt u deze ruime villa voor, met prachtige volumes en een ideale indeling voor een groot gezin of voor iedereen die op zoek is naar ruimte. De woning beschikt over 5 slaapkamers en heeft een verwarmde vloeroppervlakte van 273 m² volgens het PEB-certificaat, met een uitstekende score B.

Vanaf de inkomhal charmeert deze woning meteen door haar royale ruimtes, haar atypische leefruimte en haar indrukwekkende mezzanine-effect. U ontdekt er een ruime woonkamer, een grote open keuken met centraal eiland, een badkamer met ligbad en douche, evenals tal van bergruimtes.

Buiten sluit een ruim terras mooi aan op de leefruimtes en geeft het uit op een lange tuin met een groen en aangenaam karakter. Een garage, parkeermogelijkheden, een alarmsysteem, een laadpaal en 14 fotovoltaïsche panelen die in 2019 werden geïnstalleerd, maken de troeven van deze bijzondere woning compleet. De verwarming wordt verzekerd door een lucht-luchtwarmtepomp en een stookolieketel; daarnaast is er ook een pelletkachel aanwezig.

Makelaarskosten ten laste van de koper ten belope van € 7.500 excl. btw. Interesse? Contacteer ons op 065 94 90 50 of via [email protected]

Neem contact op