Overzicht
Omschrijving
Exclusief: Villa met prachtig domein nabij Deurle.
Via de prachtige oprijlaan kom je aan bij deze ruime villa (1994) op een uniek privé domein van 3,2 hectare. Vergezichten en privacy zijn troef. Vlakbij het centrum van Nazareth, Deurle, en Astene. De villa, met ca. 550m² bewoonbare oppervlakte (excl. garages, kelder en zolder), bestaat uit 2 gebouwen verbonden via een gemeenschappelijke ingang. De villa wordt momenteel gebruikt als kantoor en heeft een enorm potentieel om terug omgevormd te worden naar een hedendaagse villa. De combinatie wonen en werken is ook perfect mogelijk.
Het eerste gebouw is ingericht als kantoor. Op de verdieping zijn er nog enkele bureaus/slaapkamers. Het tweede gebouw is ingericht als woning. Dit tweede gedeelte bestaat op het gelijkvloers uit een hall, apart toilet, keuken, eetkamer, een tweede formelere woonkamer met open haard en een bureau- of televisieruimte. Vanuit alle leefruimtes is er prachtig zicht op de tuin. De keuken geeft uit op een mooi ommuurd terras, ideale voor een frisser voor- of najaar.
De slaapvertrekken zijn toegankelijk via de royale traphal. Op de verdieping bevindt zich een master bedroom met dressing, badkamer en apart toilet. Verder 2 slaapkamers, een tweede badkamer, toilet en 2 bergingen. Er zijn 3 garages en het huis is ook gedeeltelijk onderkelderd.
De basis is kwalitatief: buitenschrijnwerk in hout, dubbel glas en visgraatparket. De mazoutketel werd recent vernieuwd, airco en beveiligingssysteem (camera's) zijn geïnstalleerd. Voor meer info: [email protected] of 09/245.43.88.
| Bouwjaar | 1994 |
|---|---|
| Staat van het gebouw | Goed |
| Beschermd erfgoed | Niet gespecificeerd |
| Overdekte parkeerplaatsen | 3 |
| Asbestcertificaat is beschikbaar | Niet gespecificeerd |
| Bewoonbare oppervlakte | 550 vierkante meters |
|---|---|
| Eetkamer | Ja |
| Aantal open haarden | 1 |
| Type keuken | Geïnstalleerd |
| Slaapkamers | 5 |
| Dressing | Ja |
| Badkamers | 2 |
| Kantoor | Ja |
| Oppervlakte van het perceel | 34000 vierkante meters |
|---|
| Primair energieverbruik | 233 kilowattuur per vierkante meters |
|---|---|
| EPB/EPC-label | C |
| Verplicht renovatiewerken uit te voeren | Nee |
| Unieke code EPC/EPB | 20100406-0000495607-00000062-0 |
| CO₂ Uitstoot | Niet gespecificeerd |
| Jaarlijks theoretisch totaal energieverbruik | Niet gespecificeerd |
| Geldig keuringsattest elektriciteit | Niet gespecificeerd |
| Dagvaarding: geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd | Niet gespecificeerd |
|
Vlaamse maatregelenregister geraadpleegd
|
Niet gespecificeerd |
| Geldig overstromingscertificaat | Niet gespecificeerd |
| Warmtepomp | Nee |
| Fotovoltaïsche zonnepanelen | Nee |
| Thermische zonnepanelen | Nee |
| Dubbel glas | Ja |
| Bouwvergunning | Niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kadastraal Plan | Niet gespecificeerd |
| Voorkeurrecht voor de huurder | Niet gespecificeerd |
| Bouwverplichting | Nee |
| Verkavelingsvergunning | Niet gespecificeerd |
| Voorkooprecht | Niet gespecificeerd |
| Meest recente stedenbouwkundige bestemming | Niet gespecificeerd |
|
P-score
|
Niet gespecificeerd |
|
G-score
|
Niet gespecificeerd |
| Meest recente stedenbouwkundige bestemming met benaming van het plannenregister | Ander type gebied |
Vraagprijs exclusief notariskosten (excl. eventuele registratiekosten)
| Prijs | 2200000 € |
|---|---|
| Vastgoedbelegging | Nee |
|
|
|
Fortum Vastgoed (IPI 502451)
| Adres |
Kortrijksesteenweg 39/2
9830 - St-Martens-Latem |
|---|---|
| Website |
|
| Externe verwijzing | Nazareth-2023 |