House for sale

447000€

3 bedrooms 151 square meters

Immoweb code : 21881039
Immoweb code : 21881039

Overview

3 bedrooms
1 bathroom
151 square meters livable space
300 square meters of land

Description

Unfortunately we did not receive an English translation for this text.

Nl :
In het hart van Wingene realiseert Steensterk deze architecturaal verfijnde halfopen nieuwbouwwoning. Twee volwaardige bouwlagen, een inrichtbare zolder en maar liefst 151 m² bewoonbare oppervlakte zorgen voor verrassend veel ruimte. Dit alles op een perceel van 300m², met het centrum letterlijk om de hoek.

Op het gelijkvloers vormt de open leefruimte het hart van de woning. Keuken, eetplaats en zithoek lopen mooi in elkaar over en grote glaspartijen trekken het daglicht naar binnen. Ze geven tegelijk een open zicht op de tuin, waardoor binnen en buiten vanzelf met elkaar verbonden worden.

Aansluitend aan de leefruimte is een aparte bureauruimte voorzien. Een praktische plek om thuis te werken of studeren, dicht bij de leefruimte maar toch voldoende afgescheiden.

Ook aan bergruimte ontbreekt het niet. Op het gelijkvloers vind je een ruime berging, een gastentoilet en een geïntegreerde garage.

Drie slaapkamers én nog een volledige zolder erbovenop

De eerste verdieping telt drie volwaardige slaapkamers, een afzonderlijk toilet en een ruime badkamer met dubbele wastafel, ligbad en inloopdouche. Een bijkomende berging op deze verdieping maakt het dagelijks net wat makkelijker.

En daarmee is de beschikbare ruimte nog niet opgebruikt. De woning beschikt over een royale inrichtbare zolder, die je later volledig kunt afstemmen op wat je nodig hebt. Een vierde slaapkamer, thuiskantoor, speelkamer, hobbyruimte of gewoon heel veel extra bergruimte: de keuze is aan jou.

Het is vooral die flexibiliteit die interessant is. De woning biedt vandaag alle ruimte die je nodig hebt en kan later eenvoudig meegroeien wanneer je woonwensen veranderen.

Wingene behoudt zijn groene en landelijke karakter. Ook steden als Brugge, Tielt en Roeselare zijn vlot bereikbaar, waardoor je rustig woont zonder afgelegen te zitten.

Zoals bij elk Steensterk-project kiezen we ook hier voor een uitgebreide standaardafwerking. We willen dat de woning van bij de basis goed zit, zonder dat je voor iedere mooie of praktische keuze meteen bij de opties terechtkomt.

Wie tijdig instapt, krijgt bovendien nog de vrijheid om verschillende keuzes in de afwerking zelf te maken.

Get in touch