Aperçu
Description
Ruime halfopen bebouwing met mooie tuin, garage en tal van m
Désolé il n'y a pas de traduction française. Op zoek naar een ruime woning met een mooie tuin, een praktische ligging en mogelijkheden om verder naar eigen smaak in te richten? Dan is deze charmante halfopen bebouwing, gelegen op de verbindingsweg tussen Roosdaal en Liedekerke, zeker een bezoek waard.
Bij het binnenkomen vinden we een aangename leefruimte met aansluitend een gezellige eetplaats. De vernieuwde, open keuken vormt het hart van de woning en zorgt voor een mooie verbinding met de leefruimtes.
Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers en een vernieuwde badkamer, uitgerust met een douche, lavabomeubel en toilet. Een absolute troef is de grote zolderkamer op de tweede verdieping. Deze ruimte biedt heel wat mogelijkheden en kan, indien gewenst, perfect worden ingericht als twee volwaardige extra slaapkamers.
Buiten beschikt de woning over een bijzonder mooie tuin waar het heerlijk genieten is van rust en privacy. Daarnaast zijn er een oprit met plaats voor twee wagens én een garage, wat zorgt voor extra comfort en praktische bergruimte.
De ligging is eveneens een sterke troef. De woning bevindt zich op korte afstand van het station en vlak bij het prachtige natuurreservaat Palitsebeekvallei, ideaal voor wie graag wandelen of fietsen combineert met een vlotte bereikbaarheid.
De woning vraagt nog enkele kleine opfrissingswerken, maar biedt dankzij de ruime indeling, de vernieuwde keuken en badkamer en de talrijke mogelijkheden een uitstekende basis om er een warme en comfortabele thuis van te maken.
Een ruime woning met een mooie tuin, garage en uitbreidingsmogelijkheden op een interessante locatie tussen Roosdaal en Liedekerke. Zeker een bezoek waard! Voor meer informatie en/of een bezoek, contacteert u Sébastien van Immo Zone op het nummer 0486/ 41. 85. 66.
| Année de construction | 1939 |
|---|---|
| État du bâtiment | Bon |
| Patrimoine protégé | Non communiqué |
| Nombre de façades | 3 |
| Parkings extérieurs | 2 |
| Le certificat amiante est disponible | Non communiqué |
| Surface habitable | 132 mètres carrés |
|---|---|
| Type de cuisine | Pas équipée |
| Chambres | 3 |
| Dressing | Non |
| Salles de bains | 1 |
| Toilettes | 2 |
| Espace professionnel | Non |
| Grenier | Oui |
| Meublé | Non |
| Porte blindée | Non |
| Surface du terrain | 514 mètres carrés |
|---|---|
| Eau, gaz & électricité | Non |
| Terrasse | Oui |
| Consommation d'énergie primaire | 392 kilowattheure par mètres carrés |
|---|---|
| Classe énergétique | D |
| Travaux de renovation obligatoire | Non |
| Numéro unique du certificat PEB | 20261005-0003969168-RES-1 |
| Emission CO₂ | Non communiqué |
| Consommation théorique totale d'énergie primaire | Non communiqué |
| Certificat d'inspection de l'électricité valide | Oui |
| Attestation de conformité des citernes à mazout | Non communiqué |
| Citation: pas de mesure de réparation judiciaire ou de mesure administrative imposée | Non communiqué |
|
Registre flamand des mesures consulté
|
Oui |
| Certificat d'inondation valable | Non communiqué |
| Type de chauffage | Gaz |
| Pompe à chaleur | Non |
| Double vitrage | Oui |
| Permis de construire | Oui |
|---|---|
| Plan Cadastral | Non communiqué |
| Droit de préférénce pour le locataire | Non communiqué |
| Permis de lotissement | Non |
| Droit de préemption | Non |
| Procédure pour violation de la réglementation urbanistique | Non |
| Destination urbanistique la plus récente | |
| Type de zone inondable | Zone non inondable |
|
P-score
|
D
|
|
G-score
|
D
|
| Affectation urbanistique la plus récente sur la base des dénominations utilisées dans le registre des plans | Zone d'habitat (résidentiel, urbain ou rural) |
Prix demandé hors frais de notaire (hors éventuels droits d'enregistrement)
| Prix | 279000 € |
|---|---|
| Revenu cadastral | 461 € |
| Immeuble de rapport | Non |
|
|
|
Immo Zone Ninove (IPI 511372)
| Adresse |
Aalstersesteenweg 28C
9400 - Ninove |
|---|---|
| Site internet |
|
| Référence externe | 97059 - 3628168 |
Contacter