Maison à vendre

299000€

5 chambres 190 mètres carrés

Immoweb code : 21868264
Immoweb code : 21868264

Aperçu

5 chambres
1 salle de bains
190 mètres carrés habitables
400 mètres carrés de terrain

Description

Maison

Désolé il n'y a pas de traduction française. Op zoek naar een woning met karakter die u volledig naar eigen smaak kunt renoveren?
Deze statige gesloten bebouwing uit de jaren '20 combineert de typische charme van een burgerwoning met een ruime indeling, hoge plafonds en tal van mogelijkheden.

De woning beschikt over een grote bewoonbare oppervlakte met maar liefst 5 slaapkamers; voldoende ruimte voor een groot gezin of de inrichting van hobby- en logeerkamers.

De indeling is als volgt:
-1: droge kelder
+0: grote inkomhal - salon en eetplaats - keuken - badkamer - toilet - was- & stookplaats
+1: nachthal - 3 slaapkamers
+2: nachthal - 2 slaapkamers - bergruimte
Buiten vindt u een mooie, volledig afgesloten tuin met terras. Een belangrijke extra troef is de dubbele garage, bereikbaar via de achterliggende weg.

Ook de ligging is een sterke troef. Scholen, winkels en openbaar vervoer bevinden zich vlakbij, met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik.

De woning dient gerenoveerd te worden naar moderne normen, maar vormt net daardoor een interessante opportuniteit voor wie op zoek is naar een karakterpand om naar eigen hand te zetten.

De combinatie van authentieke uitstraling, vijf slaapkamers, tuin én dubbele garage biedt een uitstekende basis voor een bijzonder mooie gezinswoning!

Contacter