Maison à vendre

315000€

3 chambres 236 mètres carrés

Immoweb code : 21362063
Immoweb code : 21362063

Aperçu

3 chambres
2 salles de bains
236 mètres carrés habitables
350 mètres carrés de terrain

Description

Maison

Désolé il n'y a pas de traduction française. Deze woning biedt een aangename woonomgeving op een goed bereikbare locatie in de dorpskern van Schoonderbuken, tussen Scherpenheuvel, Aarschot en Diest. Winkels, scholen en het centrum van Scherpenheuvel liggen op korte afstand, terwijl de nabijheid van de E314 zorgt voor een vlotte verbinding richting Leuven en Hasselt. De groene omgeving met uitgestrekte landschappen en tal van wandel- en fietsroutes, maakt deze buurt erg aantrekkelijk voor wie rustige woonkwaliteit wil combineren met mobiliteit.
Via de inkomhal bereiken we de ruime en lichtrijke leefruimte, waar grote ramen zorgen voor een open en aangename sfeer. De functionele keuken sluit hierbij aan en biedt voldoende ruimte voor dagelijks comfort. Op het gelijkvloers zijn verder een apart toilet en een praktische douchekamer aanwezig. Op de verdieping vinden we drie ruime slaapkamers en een badkamer die, indien gewenst, opnieuw kan worden ingericht als extra slaapkamer.
De woning beschikt over een inpandige garage, een kelder en een zeer ruime zolder, wat zorgt voor veel opbergmogelijkheden en toekomstig uitbreidingspotentieel. Achteraan het perceel bevindt zich een grote werkplaats, ideaal voor hobbyisten of wie extra ruimte nodig heeft voor stockage of activiteiten. Het links naastgelegen pand wordt tevens te koop aangeboden en kan desgewenst samen worden aangekocht. Meer info via www.lissens.be

Contacter