Maison à vendre

275000€

2 chambres 105 mètres carrés

Immoweb code : 21588373
Immoweb code : 21588373

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
105 mètres carrés habitables
120 mètres carrés de terrain
Visite virtuelle

Description

Maison

Désolé il n'y a pas de traduction française. Te renoveren 2 SLP woning met veel potentieel te Wemmel

Gelegen in de Guido Gezellestraat 20 te Wemmel bevindt zich deze volledig te renoveren gesloten woning met een bewoonbare oppervlakte van 105 m², op een perceel van 120 m². Dankzij de praktische indeling over vier verdiepingen en de centrale ligging biedt deze woning heel wat mogelijkheden voor wie op zoek is naar een renovatieproject met potentieel.

Op het gelijkvloers vindt u een open leefruimte die aansluit op de eetruimte, wat zorgt voor een aangename en gezellige woonomgeving. Verder is er een aparte gesloten keuken aanwezig, evenals de badkamer op dit niveau.

De eerste verdieping omvat twee ruime slaapkamers met voldoende lichtinval en mogelijkheden naar inrichting toe. Op de bovenste verdieping bevindt zich een ruime zolder van 36 m², die perfect kan worden ingericht als extra slaapkamer, bureau of hobbyruimte. Daarnaast is de woning volledig onderkelderd, wat zorgt voor bijkomende opslagruimte en praktische mogelijkheden.

Buiten beschikt de woning over een charmante tuin, waar u kan genieten van de buitenruimte.

De ligging vormt een extra troef: de woning bevindt zich nabij het centrum van Wemmel, met winkels, scholen en openbaar vervoer in de directe omgeving. Bovendien geniet u van een vlotte verbinding naar belangrijke invalswegen en Brussel, wat zorgt voor een uitstekende bereikbaarheid.

Deze woning biedt een mooie opportuniteit voor wie een eigendom volledig naar eigen smaak wil renoveren op een gunstige en centrale locatie.

Wenst u een bezoek of gratis schatting van uw eigendom? Contacteer dan VMV-Vastgoed via 052/503.503 of via [email protected].

Contacter