Huis te koop

945000€

2 slaapkamers 315 vierkante meters

Immoweb code : 21619868
Immoweb code : 21619868

Overzicht

2 slaapkamers
2 badkamers
315 vierkante meters bewoonbare ruimte
640 vierkante meters grond
Virtueel bezoek

Omschrijving

Architectenwoning te koop in Ukkel

ERA Châtelain biedt deze prachtige architectenwoning aan, ideaal gelegen in een rustige en gegeerde buurt, vlakbij het Lycée Français. Gebouwd in 2002, onderscheidt de woning zich door haar hedendaagse stijl, grote lichtinval en mooie volumes.

Gelegen op een perceel van 6 are 38 centiare biedt deze driegevelwoning een groene, rustige omgeving zonder inkijk. Vanaf de inkom geniet u van open ruimtes met veel natuurlijk licht dankzij de grote raampartijen. De gepolierde betonvloer benadrukt het moderne karakter van het pand.

De woning heeft een omgekeerde indeling, wat zorgt voor een optimale scheiding tussen leef- en slaapruimtes.

Op het gelijkvloers (tuinniveau) bevindt zich het slaapgedeelte met een hal, twee comfortabele slaapkamers met elk een eigen douchekamer, een apart toilet, een bureau ideaal voor thuiswerk, een wasruimte en een garage, met directe toegang tot de tuin.

De eerste verdieping vormt de hoofdleefruimte met een ruime en lichtrijke woonkamer (salon en eetkamer) met een plafondhoogte van 4,90 m. De open keuken geeft toegang tot een goed georiënteerd terras. De volumes en grote raampartijen versterken het ruimtegevoel.

Op de tweede verdieping bevindt zich een polyvalente ruimte met een bibliotheek en een tweede salon, eenvoudig om te vormen tot extra slaapkamers (tot 4 slaapkamers in totaal).

He

Neem contact op