Huis te koop

189000€

2 slaapkamers 111 vierkante meters

Immoweb code : 21653145
Immoweb code : 21653145

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
111 vierkante meters bewoonbare ruimte
80 vierkante meters grond

Omschrijving

Korte Kouterstraat 13 -9230 Wetteren

WETTEREN-CENTRUM - Topaanbieding – Ideale starterswoning voor slechts 189.000€

Bent u op zoek naar een betaalbare woning? Dan is deze starterswoning beslist een bezoek waard!

Op het gelijkvloers beschikt de woning over een aangename leefruimte, een keuken, een badkamer, een apart toilet en een gezellige koer met praktische tuinberging. Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers die volop comfort bieden.

Via een zoldertrap bereikt u de grote zolderruimte, die tal van mogelijkheden biedt voor extra slaapkamers, een hobbyruimte of bijkomende bergruimte.

Alle nutsvoorzieningen zijn aanwezig, waaronder stadswater, elektriciteit en aardgas.

De woning geniet bovendien van een uitstekende ligging in het centrum van Wetteren met een mobi-score van maar liefst 8,9/10. Het station, de winkelstraat en de markt bevinden zich op slechts 200 meter wandelafstand, waardoor u alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik heeft.

Een ideale kans voor starters, investeerders of wie op zoek is naar een woning met potentieel op een centrale locatie!

Simulatie van mogelijke keuken, badkamer en koer zijn aanwezig.

Slechts 189.000€!

Meer info : [email protected]

Neem contact op