Overzicht
Omschrijving
Afgesloten, ruime garagebox in residentie Cartijnenveld t...
Garagebox te koop in residentie Cartijnenveld te Leuven, uitstekend gelegen op de hoek van de Dagobertstraat en de Mathildegang.
Deze afgesloten garagebox bevindt zich in een verzorgd residentieel gebouw dat werd opgericht in 2008 en biedt een veilige en praktische parkeer- of opslagoplossing in de stad.
De garagebox heeft afmetingen van 5,20 m x 2,75 m en een hoogte van 2,19 m. Dankzij deze comfortabele afmetingen is de box geschikt voor het parkeren van een wagen en extra opslagruimte. De garage is vlot toegankelijk en voorzien van een kantelpoort. Mogelijkheid tot installatie van laadpaal (aftakdoos reeds voorzien).
Dankzij de centrale ligging vormt dit een interessante opportuniteit voor buurtbewoners, investeerders of pendelaars die op zoek zijn naar een veilige parkeerplaats nabij het centrum en station van Leuven.
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezoek ter plaatse. Voor meer informatie of vrijblijvende schatting van uw pand: contacteer IMMO DE DIJLE, reeds meer dan 40 jaar uw vastgoedspecialist - www.immodedijle.be - 016/23.37.35
| Bouwjaar | 2008 |
|---|---|
| Verdieping | -2 |
| Beschermd erfgoed | Niet gespecificeerd |
| Overdekte parkeerplaatsen | 1 |
| Asbestcertificaat is beschikbaar | Niet gespecificeerd |
| Lift | Ja |
|---|---|
| Beveiligde toegang / alarm | Nee |
Vraagprijs exclusief notariskosten (excl. eventuele registratiekosten)
| Prijs | 40000 € |
|---|---|
| Maandelijkse kosten | 24 € |
| Vastgoedbelegging | Nee |
|
|
|
Immo De Dijle (IPI 509833)
| Adres |
Tervuursesteenweg 353
3001 - Heverlee |
|---|---|
| Website |
|
| Externe verwijzing | Dagobertstraat garagebox B50 |