Overzicht
Omschrijving
Loods van ca 750m² voor 39 autostaanplaatsen te koop
Deze loods van ca. 750 m², ingericht met plaats voor 39 autostaanplaatsen, biedt een uitzonderlijke investeringskans. Dankzij haar functionele indeling en vlotte toegankelijkheid vormt dit pand een interessante opportuniteit voor investeerders die op zoek zijn naar rendement en potentieel.
De loods maakt deel uit van een mede-eigendom samen met een woning en is eenvoudig bereikbaar via een ruime garagepoort, eveneens geschikt voor bestelwagens. Bovendien beschikt het pand over een milieuvergunning afgeleverd in 2016, geldig voor 15 jaar en verlengbaar, wat extra zekerheid biedt voor toekomstig en duurzaam gebruik.De ligging is een absolute troef: in een residentiële buurt, vlak bij het centrum van Anderlecht en met een uitstekende verbinding naar belangrijke invalswegen. Dit garandeert een vlotte bereikbaarheid en verhoogt de aantrekkelijkheid van deze investering aanzienlijk.
Met een potentieel huurinkomen van €4.680 per maand, berekend aan €120 per staanplaats, biedt dit pand mooie perspectieven op een interessant rendement. Elektriciteit is aanwezig, wat bijkomende mogelijkheden creëert voor diverse invullingen of aanpassingen volgens specifieke noden.
Kosten basisakte ten laste van de koper.
Een veelzijdig en strategisch gelegen investeringspand met sterk opbrengstpotentieel — ontdek zelf de troeven van deze loods.
| Bouwjaar | 1955 |
|---|---|
| Beschermd erfgoed | Niet gespecificeerd |
| Overdekte parkeerplaatsen | 1 |
| Asbestcertificaat is beschikbaar | Niet gespecificeerd |
Vraagprijs exclusief notariskosten (excl. eventuele registratiekosten)
| Prijs | Vanafprijs 450000 € |
|---|---|
| Kadastraal inkomen | 3212 € |
| Vastgoedbelegging | Nee |
|
|
|
ERA VISIE (IPI 512623)
| Adres |
Brusselsesteenweg 25
1652 - Alsemberg |
|---|---|
| Externe verwijzing | a0iTs000007P2DtIAK |