Appartement te huur

1025€ + 85€ per maand

2 slaapkamers 102 vierkante meters

Immoweb code : 21660674
Immoweb code : 21660674

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
102 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 2

Omschrijving

Ruim appartement met 2 slaapkamers op toplocatie in Aalter

LIGGING:

Dit luxueuze appartement geniet van een toplocatie tussen Gent en Brugge. U ervaart hier absolute rust en een prachtig uitzicht op het groen, terwijl u zich toch pal in het centrum bevindt. Dankzij de directe ontsluiting via de E40 zijn zowel deze steden als de kust bijzonder vlot bereikbaar.

INDELING:

Inkomhal met vestiairekast - toilet - leefruimte met volledig uitgeruste keuken - berging - 2 slaapkamers - badkamer met inloopdouche, bad en dubbele lavabo - terras - garagebox - autostaanplaats

EXTRA INFO:

Dit energiezuinige appartement is per direct beschikbaar! De woning wordt verwarmd op gas en beschikt over een mooie energiescore. Bovendien is het appartement al instapklaar: spotjes en gordijnen zijn netjes voorzien. Een absolute troef is de parkeergelegenheid; zowel een garagebox als een extra parkeerplaats zijn volledig in de huurprijs inbegrepen. Voor de gemeenschappelijke delen (syndicus) wordt een vaste maandelijkse kost van € 85,- gerekend.

Vanop het terras geniet je van een prachtig en uniek uitzicht op het groen, en dat midden in het centrum van Aalter!

BEZOEKAANVRAAG:

Interesse om dit appartement te bezoeken? Vraag dan zeker je bezoek aan via MijnHuurprofiel!

Neem contact op