Appartement te huur

820€ + 160€ per maand

1 slaapkamer 61 vierkante meters

Immoweb code : 21652226
Immoweb code : 21652226

Overzicht

1 slaapkamer
1 badkamer
61 vierkante meters bewoonbare ruimte
Beschikbaar vanaf : 1 september 2026
Verdieping : 0

Omschrijving

gezellig 1-slpk-app. in de Keizerstraat

Dit charmante appartement van ca 61 m² (cfr. EPC) bevindt zich in de Keizerstraat, een brede straat die zich kenmerkt door de statige heren- en meesterwoningen. Ideaal gelegen, in één van de oudste buurten van de stad en om de hoek van de historische campus van de Universiteit Antwerpen. Een goede bereikbaarheid is gegarandeerd dankzij de nabijheid van de Leien en de verschillende tram- en bushaltes die zich op wandelafstand bevinden.

U komt binnen in de leefruimte met open keuken. De grote raampartijen in combinatie met de hoge plafonds zorgen voor een aangename lichtinval. De originele parketvloer zorgt bovendien voor een warm en knus gevoel in het appartement. De open keuken is uitgerust met kookvuur op gas, oven, koelkast met vriesvak en vaatwasser. Een aangenaam terras vervolledigt het plaatje.

De slaapkamer bevindt zich aan de rustige achterzijde van het gebouw. Deze kan gebruikmaken van een badkamer met douche en lavabo.
Apart gastentoilet.

Gemeenschappelijke lasten, incl. provisie op het verbruik van gas, water en elektriciteit: 160 Euro per maand.

Beschikbaar vanaf 1 september 2026.

Neem contact op