Appartement te huur

1370€ + 100€ per maand

2 slaapkamers 83 vierkante meters

Immoweb code : 21715400
Immoweb code : 21715400

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
83 vierkante meters bewoonbare ruimte
Beschikbaar vanaf : 1 oktober 2026
Verdieping : 2

Omschrijving

lichtrijk hoekappartement aan jachthaven Kempisch Dok

Dit prachtige appartement aan het Kempisch Dok bevindt zich op de tweede verdieping van de recente realisatie "Rigadocks" naar de hand van M2 Architecten. De Rigastraat maakt onderdeel uit van de nieuwe Cadixwijk op het Eilandje. Hier is het werkelijk heerlijk genieten van groen en water, met bovendien winkels, restaurants en openbaar vervoer op wandelafstand. Een vlotte bereikbaarheid wordt gegarandeerd dankzij de nabijheid van enkele belangrijke invalswegen.

Dankzij de hoekligging van het appartement is de leefruimte met grote raampartijen zalig licht. Op de aangrenzende terrassen is het gezellig vertoeven met een open zicht op de jachthaven van het Kempisch dok. De geïnstalleerde keuken met kookeiland bevindt zich aansluitend en is voorzien van alle nodige toestellen: kookvuur, koelkast, vaatwasser en combi-oven.

De nachthal geeft toegang tot de twee slaapkamers, eveneens op parket. Beide kunnen gebruik maken van de badkamer met bad/douchecombinatie, dubbele wastafel en toilet.
Een gastentoilet is apart voorzien in de inkomhal.

Een praktische berging met aansluiting voor een wasmachine vervolledigt het appartement.

Een staanplaats in de ondergrondse garage is bij te huren aan 130 Euro per maand.

Gemeenschappelijke lasten: 100 Euro per maand.
Provisie op het verbruik van verwarming: 50 Euro per maand.
De nutsvoorzieningen water en elektriciteit zijn privé op te nemen door de huurder.

Beschikbaar vanaf 1 oktober 2026.

Neem contact op