Appartement te huur

840€ + 68€ per maand

1 slaapkamer 45 vierkante meters

Immoweb code : 21729453
Immoweb code : 21729453

Overzicht

1 slaapkamer
1 badkamer
45 vierkante meters bewoonbare ruimte
Beschikbaar vanaf : 31 augustus 2026
Verdieping : 1

Omschrijving

Een charmant appartement in het hart van de Europese wijk

Dit appartement is ideaal gelegen nabij de Europese instellingen, de Place Jourdan en het Leopoldpark, en biedt bovendien snelle toegang tot het openbaar vervoer.

Een mooi appartement met één slaapkamer en een bruto vloeroppervlak van +/- 45 m², gelegen op de eerste verdieping van een zeer goed onderhouden gebouw zonder lift.

Het appartement bestaat uit een gezellige woonkamer met een open keuken, een doucheruimte en een ruime slaapkamer.

Huurders van het gebouw kunnen gebruikmaken van een fietsenstalling en een gemeenschappelijke wasruimte (tegen betaling).

Kenmerken:
EPC E, individuele meters voor water, gas en elektriciteit, individuele verwarmingsketel.

Servicekosten:
Vast bedrag van € 68,49 per maand voor gemeenschappelijke kosten, onderhoud van de individuele verwarmingsketel, een deel van de verzekering en de beheerkosten van het appartement.

Een gezellig steekje om zonder uitstel te ontdekken!

Deze advertentie is uitsluitend bedoeld ter informatie en vormt geen aanbod.
De eigenaren behouden zich het recht voor om te beslissen of zij al dan niet ingediende biedingen op hun woning accepteren.

Neem contact op