Appartement te huur

1535€ + 140€ per maand

2 slaapkamers 94 vierkante meters

Immoweb code : 21768707
Immoweb code : 21768707

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
94 vierkante meters bewoonbare ruimte
Beschikbaar vanaf : 1 november 2026
Verdieping : 2

Omschrijving

Evere – Kolonel Bourgstraat | Prachtig appartement met 2 ...

Ideaal gelegen aan de Kolonel Bourgstraat in Evere, in een gegeerde residentiële wijk met een uitstekende bereikbaarheid, biedt Expat Housing dit prachtige ongemeubelde appartement van 94 m² aan, gelegen op de 2e verdieping met lift.

De ligging is een echte troef: vlakbij winkels, restaurants en het openbaar vervoer, met een vlotte verbinding naar de belangrijkste invalswegen, evenals de Europese Wijk, de NAVO-hoofdkwartieren en het centrum van Brussel. Een ideale ligging die een aangename residentiële omgeving combineert met een uitstekende verbinding met de hoofdstad.

Het appartement bestaat uit:

Een inkomhal
Een lichtrijke woonkamer
Een volledig uitgeruste keuken
Twee slaapkamers
Een douchekamer
Een apart toilet
Een wasruimte
Een prachtig terras van 13,5 m²

Het appartement beschikt bovendien over:


Een privatieve kelder
Een parkeerplaats

Kosten: €140/maand, inclusief het onderhoud van de gemeenschappelijke ruimtes, warm water en verwarming
EPC: B
Huurovereenkomst van minimum 3 jaar

Een modern en comfortabel appartement, ideaal voor een koppel, een klein gezin of expats die op zoek zijn naar een kwaliteitsvolle woning met een uitstekende verbinding naar Brussel.

Info en bezoeken enkel per mail.

Neem contact op