Appartement te huur

1470€ per maand

2 slaapkamers 89 vierkante meters

Immoweb code : 21525439
Immoweb code : 21525439

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
89 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 2

Omschrijving

Nieuwbouwappartement met 2 slaapkamers + parking.

Nieuwbouw appartement op de tweede verdieping met terras (9m²) in het uniek gebouw 'The view'.

 

Dit luxueus nieuwbouwappartement is ingedeeld als volgt: inkomhal (met ingebouwde kasten), berging/technische ruimte (aansluiting wasmachine en droogkast), 2 slaapkamers, woonkamer met open keuken (lavabo, vaatwasser, inductiekookplaat, combi-oven) en terras aan de achterkant van het gebouw.

Inclusief: ondergrondse autostaanplaats  (nr.16) en afgeschermde fietsenparking.

 

Het appartement beschikt over goed geïsoleerde muren en hoogrendementsbeglazing. Bovendien is het appartement uitgerust met een basisdomoticasysteem: Smart Home.

 

Na de Balk van Beel, de Twist en de Ark is The View het volgende spraakmakende project voor de stadswijk. Het zuidgerichte gebouw wordt aan beide zijden omarmd door het water van de Vaart en de Dijle. The View ligt op wandelafstand van het station, wat handig is voor woon-werkverkeer of uitstapjes in de vrije tijd. Bovendien zijn alle troeven van de stad binnen handbereik. En dat terwijl je toch rustig en groen woont, met het water van de Vaart en de Dijle aan je voeten.

 

Meteen beschikbaar. Provisie bedraagt 120 euro per maand.

Neem contact op