Appartement te huur

875€ per maand

2 slaapkamers 87 vierkante meters

Immoweb code : 21520697
Immoweb code : 21520697

Overzicht

2 slaapkamers
87 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 2

Omschrijving

Instapklaar appartement met balkon en garagebox in het cent

Dit volledig vernieuwde appartement is ideaal gelegen in het centrum van Lokeren en combineert modern wooncomfort met een praktische indeling en kwalitatieve afwerking.

Bij het betreden van het appartement kom je in de inkomhal met ingemaakte kasten, die zorgt voor voldoende opbergruimte en een nette ontvangst. De woonkamer met ingerichte keuken vormt een aangename en lichtrijke leefruimte waar comfort en functionaliteit samenkomen. Vanuit de leefruimte heb je toegang tot een balkon, waar je kan genieten van een frisse buitenlucht.

Het appartement beschikt over twee slaapkamers. De badkamer is modern ingericht en voorzien van een douche, een lavabomeubel en ingemaakte kasten. Daarnaast is er een apart toilet aanwezig.

Een extra troef is de garagebox, die zorgt voor veilige parkeergelegenheid en bijkomende opslagruimte.

Het appartement is volledig nieuw geschilderd.

Dit instapklare appartement is beschikbaar vanaf mei 2026 en biedt een uitstekende woongelegenheid op een centrale ligging, vlakbij winkels, openbaar vervoer en andere voorzieningen.

Interesse? Neem gerust contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen.

Neem contact op