Appartement te huur

870€ per maand

2 slaapkamers 98 vierkante meters

Immoweb code : 21725953
Immoweb code : 21725953

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
98 vierkante meters bewoonbare ruimte
Beschikbaar vanaf : 1 september 2026
Verdieping : 3

Omschrijving

Centrum gelegen app. met 2 slpkms en garage

Ruim appartement met garage in het hart van Roeselare
Op zoek naar een comfortabel appartement op een toplocatie? Dit ruime appartement, gelegen op de derde verdieping van Residentie Ieperpoort, bevindt zich in het bruisende centrum van Roeselare, op wandelafstand van winkels, horeca, openbaar vervoer en alle dagelijkse voorzieningen.
Via de inkomhal komt u in de lichtrijke leefruimte met gezellige eetplaats. De ruime, volledig uitgeruste keuken beschikt over alle nodige toestellen en sluit aan op een praktische berging. Verder omvat het appartement een apart gastentoilet, twee volwaardige slaapkamers en een badkamer met ligbad en lavabo. Het aangename terras vormt de ideale plek om even tot rust te komen.
Als extra troef is een afgesloten garage inbegrepen in de huurprijs. Ook de syndickosten zijn volledig inbegrepen, zodat u niet voor verrassingen komt te staan.
Beschikbaar vanaf 1 september.
Interesse in dit centraal gelegen en instapklare appartement? Neem vandaag nog contact op en vul uw gegevens in via Zimmo, Immoweb, Immoscoop.
We nemen dan snel contact op met u.

Neem contact op