Appartement te huur

1450€ + 250€ per maand

2 slaapkamers 80 vierkante meters

Immoweb code : 21699866
Immoweb code : 21699866

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
80 vierkante meters bewoonbare ruimte
Beschikbaar vanaf : 1 augustus 2026
Verdieping : 4

Omschrijving

Europese District (Kunst-Wet/Madou) - Mooi appt met 2 slk.

Gelegen op de 4de verdieping van de Kunstlaan 18, op 3 minuten wandelen van de metrostations Kunst-Wet en Madou, bevindt zich dit prachtig appartement met 2 slaapkamers. Ideaal gelegen in de directe nabijheid van winkels, openbaar vervoer en de Europese instellingen.
Het eigendom bestaat uit een woonkamer, een aparte eetkamer, een uitgeruste keuken, 2 slaapkamers, een badkamer en een apart toilet. Ramen met dubbele beglazing. Er is tevens een kelder beschikbaar.

Huurprijs: € 1.600

Lasten: Provisie van € 250 inclusief de patronen voor de waterontharder, het onderhoud van de lift, de schoonmaak van de gemeenschappelijke delen, een voorschot voor de verwarming, het onderhoud van de verwarmingsketel en een voorschot voor warm water.

Beschikbaarheid: Vanaf 01/08/2026.

Neem contact op