Appartement te koop

379000€

2 slaapkamers 82 vierkante meters

Immoweb code : 21752523
Immoweb code : 21752523

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
82 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 1

Omschrijving

Modern en instapklaar 2 slaapkamer appartement in de Regatta

Modern en instapklaar 2 slaapkamer appartement in de Regattawijk met autostaanplaats
Ontdek dit modern en instapklaar appartement, gelegen in de gegeerde Regattawijk op Linkeroever. Dit recente appartement combineert hedendaags wooncomfort met een uitstekende ligging, vlak bij het Galgenweel, de Middenvijver en tal van wandel- en fietsroutes.
Vanuit de ruime inkomhal bereikt u de verschillende ruimtes van het appartement. Aan het einde van de hal bevindt zich de lichtrijke leefruimte met een open, volledig uitgeruste keuken. Dankzij de grote raampartijen geniet u hier van een aangename natuurlijke lichtinval. Aansluitend bevindt zich het ruime terras, waar u in alle rust kan genieten van de buitenruimte.
Verder beschikt het appartement over twee volwaardige slaapkamers, een badkamer, een apart toilet en een praktische berging.
Extra troeven zijn de ondergrondse autostaanplaats en de gemeenschappelijke fietsenstalling, die zorgen voor extra comfort en gebruiksgemak.
De Regattawijk staat bekend om haar rustige en groene omgeving, terwijl u tegelijk geniet van een uitstekende bereikbaarheid. Het Galgenweel, de Middenvijver, winkels, openbaar vervoer en belangrijke invalswegen bevinden zich op korte afstand, waardoor dit appartement een ideale uitvalsbasis vormt voor wie comfortabel en centraal wil wonen.
Troeven
·Gelegen in de gegeerde Regattawijk
·Instapklaar en modern appartement
·2 volwaardige slaapkamers
·Ruim terras
·Ondergrondse autostaanplaats
·Gemeenschappelijke fietsenstalling
·Vlak bij het Galgenweel en de Middenvijver
·Vlotte verbinding naar Antwerpen-centrum en de autosnelwegen

Neem contact op