Appartement te koop

550000€

2 slaapkamers 100 vierkante meters

Immoweb code : 21632059
Immoweb code : 21632059

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
100 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 0

Omschrijving

Stijlvol appartement met terras aan het Eilandje

Op een absolute toplocatie aan het bruisende Eilandje bevindt zich dit stijlvolle appartement van ca. 100 m² in het iconische gebouw van de gerenommeerde Zwitserse architect Roger Diener. Hier woont u op wandelafstand van het MAS, gezellige restaurants, winkels en het openbaar vervoer, met het water steeds binnen handbereik.

De ruime leefruimte geniet van veel natuurlijke lichtinval dankzij de grote raampartijen en geeft toegang tot een aangenaam westgericht terras, waar u kan genieten van de middag- en avondzon. Het appartement biedt een mooi uitzicht op zowel het water als de omgeving.

De open keuken is uitgerust met kwalitatieve Miele-toestellen en sluit naadloos aan op de leefruimte. Doorheen vrijwel het volledige appartement werd een warme parketvloer doorgetrokken, wat zorgt voor een stijlvolle en uniforme uitstraling. Enkel in de badkamer en het toilet werd gekozen voor tegelvloeren.

Verder beschikt het appartement over twee ruime slaapkamers, een comfortabele badkamer, twee aparte toiletten en een praktische berging. Dankzij de aanwezige buitenzonwering blijft het ook tijdens warme dagen aangenaam vertoeven.

Troeven:

Ontwerp van architect Roger Diener
Westgericht terras
Zicht op water en stad
Parketvloer doorheen het appartement
Buitenzonwering aanwezig
Aankoop autostaanplaats (€40.000)

Interesse? Contacteer Xander via 0497 18 10 84 of [email protected].

Voor meer informatie of een bezoek ter plaatse kan u contact opnemen met Xander via 0497 18 10 84 of [email protected].

Neem contact op