Appartement te koop

395000€

3 slaapkamers 146 vierkante meters

Immoweb code : 21720863
Immoweb code : 21720863

Overzicht

3 slaapkamers
2 badkamers
146 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 7

Omschrijving

Ruim appartement (ca. 146m²) te koop aan de Italiëlei in Ant

Dit ruime appartement te koop aan de Italiëlei 213 beschikt over een bewoonbare oppervlakte van maar liefst 146 m². Het appartement biedt alle ruimte en comfort voor wie op zoek is naar een volwaardige stadswoning.
De lichtrijke leefruimte vormt het hart van de woning en is ideaal om te ontspannen of gasten te ontvangen. Daarnaast beschikt het appartement over drie volwaardige slaapkamers en twee badkamers, waardoor het perfect geschikt is voor gezinnen, koppels of wie graag extra ruimte heeft voor een bureau of hobbykamer.
Wie graag zijn wagen dicht bij huis parkeert, kan optioneel een parkeerplaats mee aankopen.
De ligging is ongetwijfeld één van de grootste troeven van dit appartement. Aan de Italiëlei geniet u van een vlotte verbinding met de Leien en het openbaar vervoer, en bevindt u zich op wandelafstand van het bruisende centrum van Antwerpen met tal van restaurants, cafés en winkels. Ook het Eilandje en de Meir zijn snel bereikbaar.

Indeling
- inkomhal
- leefruimte
- terras
- keuken
- terras
- berging
- gastentoilet
- 3 slaapkamers waarvan 2 met ensuite badkamer
- kelder
- parking (optioneel bij te kopen)

Dit appartement te koop wordt aangeboden voor een prijs van 395.000 euro. Daarnaast is er ook een garagebox te koop aan 39.000 euro.
Bent u geïnteresseerd in een appartement of woning te koop in Antwerpen? Aarzel dan niet om ons te contacteren.
Had u graag uw eigen eigendom te koop aangeboden contacteer ons dan voor een vrijbl

Neem contact op