Appartement te koop

499000€

2 slaapkamers 156 vierkante meters

Immoweb code : 21881158
Immoweb code : 21881158

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
156 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 2

Omschrijving

Royaal karakterappartement met zicht op de Zoo

Royaal karakterappartement met zicht op de Zoo

Op de tweede verdieping van een statige meesterwoning bevindt zich dit bijzonder ruime appartement met een terras van ca. 18 m², voorzien van een zonnetent. Het meer dan 100 jaar oude pand dat vroeger dienstdeed als schrijnwerkerij, ademt nog steeds karakter en combineert dit vandaag met een uitzonderlijk gevoel van ruimte en comfort. De plafonds van ruim 3 meter hoog, de eiken parketvloer en de grote raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde versterken het authentieke karakter. Tegelijk zorgen de vele ramen voor een overvloed aan natuurlijk licht en een aangename, open sfeer doorheen het appartement.

Via de inkomhal komt u binnen in de ruime leefruimte, waar de hoge plafonds en royale afmetingen meteen voor een aangenaam ruimtegevoel zorgen. Aansluitend bevindt zich de afzonderlijke keuken die zowel vanuit de leefruimte als rechtstreeks vanuit de inkomhal toegankelijk is. Aan de rustige achterzijde bevinden zich twee volwaardige slaapkamers. Het appartement is verder uitgerust met screens en stores, een alarmcentrale en afzonderlijke meters voor water en gas. Ook het dak van het gebouw werd recent in november 2025 volledig gerenoveerd.

De Ommeganckstraat geniet van een uiterst centrale ligging, recht tegenover de Zoo van Antwerpen en op wandelafstand van het Centraal Station. De Keyserlei, Meir en het bruisende stadscentrum met zijn vele winkels, restaurants en cafés liggen vlakbij. Ook qua bereikbaarheid zit u hier uitstekend, met tal van tram- en busverbindingen en het Centraal Station om de hoek.

Bijzonderheden:
- Asbestveilig
- Privatieve kelderberging
- Parkeerplaats mee aan te kopen voor € 40.000

  • Neem contact op