Appartement te koop

Richtprijs 100000€

1 slaapkamer 49 vierkante meters

Immoweb code : 21485783
Immoweb code : 21485783

Overzicht

1 slaapkamer
1 badkamer
49 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 0

Omschrijving

Verhuurd appartement met kleine buitenruimte

Informatie en bezichtigingen met Anthony op 0495.21.58.63!

Dit appartement, dat momenteel verhuurd is, biedt een uitstekende investeringskans. Vanaf de entree leidt een gezellige hal naar de verschillende kamers van het pand. De bijzonder lichte woonkamer biedt een comfortabele en gezellige leefruimte, die wordt verlengd door een perfect geïntegreerde open keuken.

Het appartement beschikt ook over een functionele en goed ingerichte doucheruimte met toilet, evenals een slaapkamer die een rustige en ontspannen omgeving biedt.

Een belangrijk pluspunt van dit pand: een terras, een echt verlengstuk van de leefruimte, dat zeer gewaardeerd wordt door de huurders en een echte meerwaarde vormt, zowel op het vlak van comfort als van verhuurbaarheid.

Een ideaal object voor investeerders die op zoek zijn naar een veilige investering met onmiddellijk rendement.

Belangrijk: object aangeboden in het kader van een verkoop in deelposten (opdeling van het gebouw), onder voorbehoud van het verkrijgen van de administratieve vergunningen.

Biedingen vanaf 100.000 €. Makelaarskosten zijn voor rekening van de koper. De details van de makelaarskosten zijn te vinden op onze website. De details van de makelaarskosten zijn te raadplegen op onze website.

EPB: label C - nr. 20231118003167 - 11007 kWh/jaar - 194 kWh/m²/jaar.

Deze advertentie is niet bindend en vormt geen aanbod. De beslissingsbevoegdheid ligt bij de verkoper.

Neem contact op