Appartement te koop

219000€

2 slaapkamers 97 vierkante meters

Immoweb code : 21814323
Immoweb code : 21814323

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
97 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 1

Omschrijving

Appartement met 2 slaapkamers en terras

Centraal gelegen appartement met 2 slaapkamers en terras

Op de centraal gelegen Ruggeveldlaan te Deurne vinden we dit perfect onderhouden appartement. Het is gelegen nabij winkels, scholen en openbaar vervoer.
Ook het centrum van Antwerpen bereik je vlot met de tram die zo goed als voor de deur stopt.

Het appartement (97m2 cfr EPC) betreden we langs de ruime inkomhal. Er is een grote woonkamer met terras aan de voorkant.

Naast de woonkamer vinden we de keuken.
Achteraan het appartement zijn er 2 ruime slaapkamers.
Het appartement beschikt over een badkamer met douche in bad en dubbele lavabo. Er is een apart toilet.
In de kelder is er nog een berging.

In de gemeenschappelijke kosten van het gebouw zijn volgende zaken inbegrepen: Verwarming op calorietellers, waterverbruik, gemeenschappelijke elektriciteit, poets, syndicus, blokpolis, onderhoud gebouw, onderhoud lift, onderhoud tuin, bijdrage reservefonds.

Ben jij geïnteresseerd in dit appartement te koop in Deurne? Ben je op zoek naar ander vastgoed of wens je de waarde van jouw eigendom te kennen? Dan ben je bij BOLT Immo aan het juiste adres! We helpen jou graag verder! Bel 03/568.68.06 of mail [email protected]
Weet dat wij u met plezier helpen voor een vrijblijvende (EN GRATIS!) SCHATTING, mét tips en advies. U kan ons contacteren op het nummer 03 568 68 06 of langskomen in onze kantoren te Antwerpen, Wilrijk of Mechelen.

Neem contact op