Appartement te koop

465000€

2 slaapkamers 88 vierkante meters

Immoweb code : 21658753
Immoweb code : 21658753

Overzicht

2 slaapkamers
2 badkamers
88 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 1

Omschrijving

2-slaapkamer appartement te koop in Etterbeek

ERA CHÂTELAIN presenteert dit prachtige appartement met 2 slaapkamers en een bewoonbare oppervlakte van 88 m², ideaal gelegen op de 1e verdieping van een goed onderhouden karaktervol gebouw in de zeer gegeerde wijk De Jacht in Etterbeek. Op wandelafstand van winkels, openbaar vervoer, scholen en groene ruimtes zal dit pand u bekoren door zijn lichtinval, ruime volumes en charme.

Recent gerenoveerd combineert het appartement het authentieke karakter van een klassiek pand met hedendaags comfort dankzij de hoge plafonds en de aangenaam ingedeelde leefruimtes. Het mooie terras vormt een natuurlijke verlenging van de leefruimte en biedt een aangename buitenruimte in alle rust.

Indeling van het pand:

Inkomhal die toegang geeft tot een ruime woonkamer, een eetkamer en een uitgeruste keuken.

Het nachtgedeelte omvat 2 slaapkamers en 2 badkamers/doucheruimtes.

Een mooi georiënteerd terras laat u volop genieten van zonnige dagen in een aangename omgeving. Daarnaast beschikt het appartement over een balkon aan de voorgevel.

Een wasruimte en een privatieve kelder vervolledigen dit pand.

Troeven:


Recente renovatie
Zeer lichtrijk
Ruime volumes
Hoge plafonds
Fietsenberging
Conforme elektrische installatie
EPC: C


Garage optioneel aan te kopen voor € 35.000.

Het appartement is momenteel ve

Neem contact op