Appartement te koop

255000€

2 slaapkamers 70 vierkante meters

Immoweb code : 21669902
Immoweb code : 21669902

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
70 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 4

Omschrijving

TE KOOP in EVERE – Appartement met 2 slaapkamers, balkon

EVERE – Appartement met 2 slaapkamers, balkon, lift en kelder in een rustige straat

Gelegen op de 4de verdieping van een gebouw met lift, zal dit lichtrijke appartement van ±70 m² u overtuigen door zijn doordachte indeling, zijn lichtinval en zijn rustige residentiële ligging in Evere.

De woning bestaat uit een aangename westgerichte woonkamer, badend in natuurlijk licht in de late namiddag. De volledig uitgeruste open keuken zorgt voor een moderne en gezellige leefruimte.

Het appartement beschikt over twee oostgerichte slaapkamers van 14 m² en 9 m², waarvan de grootste directe toegang geeft tot het balkon, ideaal om te genieten van het ochtendlicht. De parketvloeren in de woonkamer, de hal en de slaapkamers versterken het warme karakter van de woning.

Daarnaast is er een badkamer met inloopdouche en een afzonderlijk toilet voor optimaal dagelijks comfort.

Een private kelder maakt het geheel compleet en biedt extra en praktische bergruimte.

Gelegen in een rustige doodlopende straat geniet het appartement van een residentiële omgeving met uitstekende bereikbaarheid. Ideaal gelegen tussen de Haachtsesteenweg en de Leopold III-laan, met snelle toegang tot winkels, openbaar vervoer, scholen en belangrijke verbindingswegen.

De woning ligt op slechts 1 km van de Carrefour Hypermarkt Evere en op ongeveer 5 minuten wandelen van de Colruyt aan de Haachtsesteenweg, wat zorgt voor een zeer comfortabel dagelijks leven.

De nabijheid van NAVO, Brussels Airport en de Europese instellingen vormt bovendien een belangrijke troef voor investeerders en werkenden in de hoofdstad.

Kenmerken:
• ±70 m² bewoonbare oppervlakte
• 2 slaapkamers (14 m² en 9 m²)
• Volledig uitgeruste open keuken
• Badkamer met inloopdouche
• Apart toilet
• Balkon
• Private kelder
• Lift
• Parket in woonkamer, hal en slaapkamers
• Westgerichte woonkamer
• Oostgerichte slaapkamers
• Rustige doodlopende straat
• Strategische ligging tussen Haachtsesteenweg en Leopold III-laan
• 1 km van Carrefour Hypermarkt Evere
• 5 minuten wandelen van Colruyt (Haachtsesteenweg)

Ideaal als eerste aankoop of investering.

Inlichtingen en bezoeken op aanvraag met Frédéric Top
0472.34.44.08
[email protected]

Neem contact op