Appartement te koop

275000€

2 slaapkamers 77 vierkante meters

Immoweb code : 21500482
Immoweb code : 21500482

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
77 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 1

Omschrijving

Tweeslaapkamerappartement nabij de Watersportbaan - Gent

Op een boogscheut van de Gentse Watersportbaan en de Blaarmeersen vind je dit interessante tweeslaapkamerappartement te Einde Were 85. Het appartement maakt deel uit van een kleinschalige residentie met slechts drie woonunits en een handelsgelijkvloers, wat zorgt voor een rustige woonomgeving zonder syndicus en met aparte tellers voor gas, elektriciteit en water.

Je komt binnen in de inkomhal, gevolgd door een lichtrijke leefruimte met hoge plafonds die zorgen voor een aangenaam ruimtegevoel. Daarnaast zijn er twee slaapkamers achteraan en een ruime badkamer. Het heeft een EPC-score van 184 (label B). De elektrische keuring is conform en er wordt gewerkt met een centrale verwarming op aardgas. Het appartement is momenteel verhuurd, wat betekent dat je vanaf dag één kan rekenen op stabiele huurinkomsten.

De ligging is een echte troef: vlak bij de Watersportbaan en de Blaarmeersen. Tegelijk zit je op wandelafstand van winkels, verschillende universiteits- en hogeschoolcampussen, openbaar vervoer en belangrijke invalswegen. Met een mobiscore van 9,4/10 ben je hier bovendien perfect verbonden met de rest van de stad.
Prijs is exclusief registratie, notaris en aandeel basisakte. Geen Immo.

Neem contact op