Appartement te koop

1495000€

3 slaapkamers 204 vierkante meters

Immoweb code : 21541700
Immoweb code : 21541700

Overzicht

3 slaapkamers
2 badkamers
204 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 0

Omschrijving

Exceptioneel en luxueus gerenoveerd 19e eeuws appartement...

Exceptioneel en bijzonder luxueus appartement in een historisch 19e eeuws koetspoorthuis dichtbij de Reep, midden in de Gentse binnenstad. 

Het imposante appartement omvat het gelijkvloers en de eerste verdieping van een historisch pand dat in 2017 een ingrijpende totaalrenovatie en herbestemming heeft ondergaan die geresulteerd hebben in een markante en eigenzinnige boetiekresidentie met slechts drie appartementen, dit naar onder begeleiding van architecte Julie D'Aubioul. Het geheel vormt een uiterst geslaagde versmelting van de originele gerestaureerde decoratie van het huis en een eigentijdse uitgesproken materiaalkeuze.

De afwerking is van een ongezien hoog en bouwtechnisch niveau: van de parketten tot de afwerking in beton, de zorgvuldige restauratie van historische details zoals kroonlijsten, lambriseringen en muren die het hele appartement een unieke textuur en diepte geven. Voor de verwarming werd gekozen voor een warmtepomp per appartement in combinatie met vloerverwarming verwerkt in stevig geïsoleerde vloeren, waarbij de oorspronkelijke houten draagstructuur werd vervangen door gewelven - ongekend voor dit type gebouwen.

De houten typerende ramen met isolerende hoogrendementsbeglazing werden vernieuwd naar originele model en aangevuld met strakke grote glaspartijen in steel-look. Een lift werd geïntegreerd die toegang geeft tot alle niveaus. 

De doorzon-woonkamer met grote keuken en plafonds tot ruim 4 meter hoogte, werd uitgebreid met een keukenberging (me...

Neem contact op