Appartement te koop

595000€

3 slaapkamers 180 vierkante meters

Immoweb code : 21942460
Immoweb code : 21942460

Overzicht

3 slaapkamers
2 badkamers
180 vierkante meters bewoonbare ruimte
Beschikbaar vanaf : 21 december 2026
Verdieping : 2
Virtueel bezoek

Omschrijving

UNIEK in de regio rond het meer van Genval: een prachtig pand uit 1912, een van de pioniers aan de oever, met een architectuurstijl die typisch is voor Normandische badplaatsen en die het prestige en de geschiedenis weerspiegelt die zo nauw verbonden zijn met de locatie.
De architecten hebben vrijwel 100% van de bestaande structuur behouden om de ziel en de historische continuïteit van "La Hêtraie" te bewaren. Het pand is nu volledig gerenoveerd en gemoderniseerd. Deze transformatie heeft geresulteerd in een nieuw en intiem complex met 6 appartementen, direct te betrekken. Een zeldzaam project aan het meer met een uitzonderlijk financieel pakket: 0% btw, geen aansluitkosten, parkeerplaats inbegrepen en ruime kelders inbegrepen.

Een magnifieke duplex van circa 120 m² met hoogwaardige afwerking, volledig uitgerust en klaar om de nieuwe eigenaren te verwelkomen. De royale afmetingen en het natuurlijke licht, versterkt door de zuidwestelijke oriëntatie, bieden een warme en elegante woonomgeving. Het beschikt over een prachtig terras van 20 m². Het appartement bestaat uit een ruime woonkamer van meer dan 37 m², een volledig uitgeruste, op maat gemaakte keuken, twee slaapkamers en een badkamer.
Twee parkeerplaatsen en een grote kelder completeren het geheel.
Verkoop onder voorbehoud van registratiekosten (3% onder bepaalde voorwaarden).
Energieprestatiecertificaat (EPC) klasse B – nr. 20260204020216.

  • Neem contact op