Appartement te koop

845000€

2 slaapkamers 78 vierkante meters

Immoweb code : 21641929
Immoweb code : 21641929

Overzicht

2 slaapkamers
2 badkamers
78 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 3

Omschrijving

Luxueus gerenoveerd appartement met high-end afwerking, t...

Luxueus gerenoveerd appartement met high-end afwerking, twee slaapkamers en open zicht, gelegen op de Piers de Raveschootlaan te Knokke.

Dit schitterende appartement op de derde verdieping van Residentie Portofino werd volledig gestript tot de ruwbouw en heropgebouwd met de meest exclusieve, duurzame materialen.

Indeling:

Inkom met aparte WC en ingemaakte kast met aansluiting voor wasmachine.
Volledig geïnstalleerde open keuken, waarvan de meubelen afgewerkt werden in warm en luxueus Shinnoki fineer “Eucalyptus”.
Lichtrijke woonkamer met open zicht over de villa’s, voorzien van ingebouwde bio-ethanol haard (System Glow van Furo, afgewerkt met witte keitjes). Op de vloer ligt een prachtige, kamerbrede eiken natuurparket (Meister, planken van maar liefst 27 cm breed) met een hoogwaardige Silence ondervloer.
Terras vooraan.
De kamerhoge deuren naar de slaapkamers trekken de high-end look naadloos door.
Slaapkamer 1 met ingemaakte kast en ensuite doucheruimte (inloopdouche, W.C. en wastafel) met luxe Hansgrohe chroom inbouwkraanwerk.
Slaapkamer 2, tevens met ingemaakte kast en ensuite doucheruimte.
Terras achteraan.
Privatieve kelder en gemeenschappelijke fietsberging op de gelijkvloerse verdieping in de residentie. Ook bereikbaar via een achterinkom met koer, waar de wagen kan geplaatst worden om comfortabel te laden en te lossen.

Afwerking/extra info:

De werkbladen in de keuken, de badkamers en zelfs de badkamervloeren zijn vervaardigd uit het exclusieve, in de massa ge...

Neem contact op