Appartement te koop

845000€

2 slaapkamers 78 vierkante meters

Immoweb code : 21643506
Immoweb code : 21643506

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
78 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 3

Omschrijving

Centraal gelegen gerenoveerd appartement met twee terrass...

Aangenaam appartement op de derde verdieping, ideaal gelegen in het hart van Knokke, op wandelafstand van de Lippenslaan en het strand.

Vanuit de lichtrijke leefruimte met zithoek stapt u zo het voorterras op, met een aangenaam open zicht over de buurt. De open keuken sluit naadloos aan op de leefruimte en heeft een handige aanpalende berging. Twee volwaardige slaapkamers bieden elk een eigen douchekamer, comfortabel voor een gezin én voor wie gasten ontvangt. Het appartement werd volledig gerenoveerd, met aandacht voor comfort op de lange termijn: vloerverwarming, een ventilatiesysteem en een hoogstaande, eigentijdse afwerking.

Ook de gevel en de terrassen werden vernieuwd. In het gebouw beschikt u over een privatieve kelder en een gemeenschappelijke fietsenberging.
Mogelijkheid tot overname van meubilair. 

Een instapklaar tweede verblijf of vaste stek, op een van de meest centrale plekken van Knokke.

📩 [email protected] | 📞 +32 50 60 17 82

Neem contact op