Appartement te koop

995000€

3 slaapkamers 91 vierkante meters

Immoweb code : 21729867
Immoweb code : 21729867

Overzicht

3 slaapkamers
2 badkamers
91 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 4

Omschrijving

Zeer smaakvol en luxueus afgewerkt appartement op de Kustlaa

Volledig gerenoveerd appartement met 3 slaapkamers op de 4de verdieping gelegen in de Kustlaan aan het Lichttorenplein in het commerciële centrum van Knokke.

Indeling:
De woonkamer met open keuken vormt de leefruimte. In de keuken is een ingebouwde zitbank voorzien, met zijdelings zicht op het Lichttorenplein en gedeeltelijk zeezicht, die voor een gezellige eethoek zorgt. De keuken is uitgerust met een ruim werkblad in natuursteen, dat ook terugkomt in de badkamers wat voor een mooi geheel zorgt.

Het appartement beschikt over drie slaapkamers. Twee ervan beschikken over een eigen badkamer en geven uit op het terras achteraan dat de gehele dag geniet het zonlicht. De derde kamer is ingericht als slaaphoek met ingewerkt stapelbed en een raam in gekleurd glas.

Beide badkamers beschikker over een douche en zijn op een luxueuze en karaktervolle manier afgewerkt.

De topafwerking van dit appartement met unieke elementen, gecombineerd met de topligging op wandelafstand van het strand en het commerciële centrum, maken het een ideaal tweede verblijf of woning in het hart van het Zoute.

CONTACTEER ONS VIA [email protected] OF PER TELEFOON OP DE 050 63 20 41.

Neem contact op