Appartement te koop

995000€

3 slaapkamers 91 vierkante meters

Immoweb code : 21730035
Immoweb code : 21730035

Overzicht

3 slaapkamers
2 badkamers
91 vierkante meters bewoonbare ruimte
Beschikbaar vanaf : 1 oktober 2026
Verdieping : 4

Omschrijving

Volledig gerenoveerd appartement nabij de zeedijk

Op een uiterst centrale ligging, tussen de Kustlaan, de Lippenslaan en de Dumortierlaan, bevindt zich dit smaakvol gerenoveerde appartement.

Bij de renovatie werd gekozen voor een eigentijdse architectuur met veel aandacht voor hoogwaardige materialen, kleurgebruik en maatwerk. Het resultaat is een stijlvol appartement met een eigen karakter en een warme, uitnodigende uitstraling.

De leefruimte baadt in het natuurlijke licht en sluit naadloos aan op de open keuken, die volledig uitgerust is en afgewerkt werd met een elegant natuurstenen werkblad. Een gezellige ingebouwde eethoek vormt de ideale plek om te genieten van een ontbijt of aperitief, met een aangenaam zijdelings uitzicht richting het Lichttorenplein en de zee.

Het appartement telt drie slaapkamers. De twee grootste slaapkamers beschikken elk over een eigen badkamer of douchekamer en geven uit op het rustige terras achteraan. De derde slaapkamer werd slim ingericht met een ingebouwd stapelbed en vormt een ideale kinder- of logeerkamer.

Ook de badkamers werden met veel oog voor detail afgewerkt en sluiten perfect aan bij de stijlvolle inrichting van het appartement.

Dit instapklare appartement is een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar een luxueus tweede verblijf, een vaste woonst of een interessante investering op een van de meest gegeerde locaties van Knokke.

Neem contact op