Appartement te koop

985000€

3 slaapkamers 152 vierkante meters

Immoweb code : 21895959
Immoweb code : 21895959

Overzicht

Centraal gelegen, 152m², 3 slaapkamers, 3 badkamers. Veel potentieel!
Alex Dewulf
Alex Dewulf 8300 Knokke - Heist
3 slaapkamers
3 badkamers
152 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 4

Omschrijving

Ruim appartement van 152 m² in het centrum van Knokke

Ruim appartement van ca. 152 m² met een indrukwekkende gevelbreedte van ca. 9,2 meter, centraal gelegen in Knokke, op wandelafstand van zowel de Zeedijk als de Lippenslaan.
Het appartement beschikt over bijzonder royale leefruimtes en biedt dankzij de ruime oppervlakte en brede gevel tal van mogelijkheden.

Indeling: ruime inkomhal met nutsberging en apart gastentoilet. Royale, zuidwest georiënteerde leefruimte met een aangename zit- en eethoek en een mooie natuurlijke lichtinval. Aansluitend bevindt zich de ingerichte open keuken met praktische berging.
De nachthal geeft toegang tot drie volwaardige slaapkamers en drie badkamers, waarvan twee uitgerust met ligbad en één met douche. Achteraan bevinden zich twee balkons.

Verder beschikt het appartement over een fietsenberging op het gelijkvloers en twee privatieve kelderbergingen.
Een bijkomende troef is de mogelijkheid om het appartement op te splitsen in twee afzonderlijke appartementen, wat interessante perspectieven biedt voor zowel eigen bewoning als investering.

Mogelijkheid tot aankoop van een parkeerplaats in een nabijgelegen residentie, enkele gebouwen verder, aan €75.000.

Neem contact op